Klaudia Nawaisehová

Jmenuji se Klaudia Nawaisehová. Pocházím ze Severní Moravy, kde jsem žila do svých 19 let. Už od dětství jsem cítila silné spojení s Matičkou zemí, ale mnohdy jsem nevěděla, jak si vysvětlit to, co jsem cítila a prožívala skrze mé tělo. V mých 28 letech díky vážným zdravotním problémům začala moje cesta životní změny. 
Ponořila jsem se do studia esoteriky, léčitelství, numerologie, výkladu karet, sujok terapie, reflexní diagnostiky, pulsní diagnostiky, homeopatie a dalších technik. Absolvovala jsem školu systému přírodního léčení a vzdělávání pro práci s léčivými energiemi HADŽi-KI.  
Při výuce rekvalifikačních kurzů, které jsem vedla v Rožnově pod Radhoštěm, jsem mnohdy využívala těchto svých znalostí a předávala jsem je s láskou svým absolventům.  
Potřebovala jsem ale ještě jednu velkou zkušenost v podobě psychopatického partnera, abych pochopila volání mé duše, přestěhovala se do Prahy a našla v sobě sílu začít úplně znovu od začátku. Znovu jsem se začala vzdělávat, objevovat svou vnitřní podstatu a žít v souladu se svým posláním. Oslovilo mě učení Mohendžodáro, pocházející z dávné indické tradice, jsem certifikovanou lektorkou ženských kruhů, zabývám se studiem tantry.Cítím se vděčná za všechny dary, které mi v průběhu života přicházely, protože právě díky těmto zkušenostem jsem dnes taková jaká jsem. Na svých seminářích pomáhám ženám navrátit se k sobě ve své síle a přirozenosti.

Klaudia

Informace a přihlášky: https://www.salonklaudia.cz/mohendzodaro-ano/

Novinky

05.04.2022

Sebehodnota je mojí přirozenou součástí vede Daniela Anna Andělová

Setkávání se bude konat v Angel's Studiu jednou za 14 dní a to v  úterý  anebo také v případě nutnosti - nevíme co bude na podzim, online.

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube