Energetická psychologie

ENERGETICKÁ PSYCHOLOGIE A JEJÍ METODY (EFT, EMOTRANCE™)

Energetická psychologie (EP) se zaměřuje na vzájemné vztahy mezi energetickými systémy a emocemi, vědomím, chováním a zdravím. Využívá techniky a poznatky z akupresury a energetické medicíny a jednoduchými kroky učí člověka vyvolat změnu v jeho vnitřním životě. Metody EP jemně a rychle rozvolňují traumatické a stresující události, které způsobují dlouhodobé energetické bloky v „body-mind“ systému. Tyto „nevyhojené“ události mohou negativně ovlivnit pohled člověka na svět, jeho životní prožitky, pocity i mezilidské vztahy.


Energy EFT (Emotional Freedom Techniques = techniky emoční svobody)

EFT je metoda energetické psychologie, která efektivním způsobem spojuje „body“ terapii s mluvenou terapií. Jde o jednoduchou a účinnou terapeutickou metodu, kdy jsou v průběhu mluvené terapie zároveň poklepávány, masírovány nebo stlačovány energetické body na povrchu kůže. Stimulování těchto bodů ve spojení s psychologickými procedurami pomáhá klientovi hojit emoční zranění způsobená stresem nebo traumatickými událostmi. Nejnovější forma této metody je Energy EFT, která zjednodušuje klasický protokol EFT podle G. Craiga a umožňuje tak klientovi přímo se soustředit na problém a rychlým způsobem redukovat a následně transformovat emoční stres.


EmoTrance™ (Emotional Energy in Transformation = transformace emoční energie)

EmoTrance™ je nejnovější metoda energetické psychologie vytvořená Dr. S. Hartmann. Na rozdíl od jiných metod EP nevyžaduje žádných stimulací energetických bodů a jednoduchým způsobem nás učí spojit se  s vlastním energetickým systémem a podvědomím trvalým a hlubokým způsobem. Je tak vynikajícím nástrojem k odstranění starých emočních zranění a bolestí a vynikajícím pomocníkem v každodenním životě. Rozvolňováním bloků v energetickém těle zároveň pomáhá provádět kognitivní změny tj. „změny myšlení“, dochází ke změnám v klientově sebe přijetí, ke změnám ve vnímání vlastní osobnosti, vnímání životních událostí a změnám v prožívání limitujících pocitů a přesvědčení.


EmoTrance™ je vhodná pro:

Transformaci stresujících a bolestivých emocí (hněv, zármutek, stud, smutek, depresivní pocity, stres, úzkost, strach, vina atd.)

Všeobecné zlepšení výkonu a odstranění překážek (prokrastinace, předchozí nezdary, snížení vitality atd.), které brání při dosahování úspěchu.

„sebeléčení“ v případech pocitu ztráty energie, nezájmu o cokoli, nízkého sebevědomí atd.

odstraňování emočních zranění, která jsou způsobena zablokování energetického toku během stresových životních událostí (nehody, stresové rodinné a osobní události a situace, pracovní situace atd.)

Délka jednoho sezení je 60min. Doporučený interval mezi sezeními, který vhodně podporuje provedení změn v životě klienta, je 1 - 2 týdny. Počet sezení je určen dosažením celkové harmonizace energetického toku a harmonického emočního stavu klienta.


Kateřina Hájková

Novinky

22.09.2018

DUŠE VE SPOJENÍ S TĚLEM SEMINÁŘE V EGYPTĚ

Opět oblíbené seberozvojové semináře v Egyptě

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube