Valpurga Hozáková

Jsem Valpurga Hozáková, vedu lektory certifikovanými kurzy a dávám jim podporu.

více o lektorovi

Kranti Niritya

Mé duchovní jméno je Kranti Niritya, dvacet let se věnuji pořádání kurzů a konzultací v oblasti osobního rozvoje osobnosti  a léčitelství . Ve své praxi používám automatickou kresbu, výklady karet,rodinné konstelace a další duchovní techniky.

více o lektorovi

Lucie Kadeřábková

Jsem certifikovaná lektorka OSHO meditací a akreditovaná lektorka Mohendžodáro - tantra jógy pro ženy. Mohendžodáro a OSHO meditace se staly nedílnou součástí mého života, obě tyto aktivity se nádherně doplňují, a přinášejí mi rovnováhu, vnitřní poznání a radost ze života.


více o lektorovi

Kateřina Legnerová

Dlouhodobě se věnuji rozvoji lidí. Sama se neustále vzdělávám a hledám další cesty a výzvy. Ráda se s Vámi o své zkušenosti podělím a pomohu vám najít tu vaši cestu formou osobního poradenství.

více o lektorovi

Michael Karlík

Vnímám, že mým hlavním úkolem je Vést hledající jejich vlastní cestou, která vede ke štěstí či zdraví .

více o lektorovi

Břetislav Bátěk

Jmenuji se Břetislav Bátěk. Narodil jsem se 1.11.1966 v Olomouci a vystudoval jsem SPŠE v Olomouci. Od dospívajícího věku jsem pociťoval silnou touhu porozumět životu, člověku. Protože jsem již věděl, že jsme něco víc, nežli organizmus z masa a kostí, zajímala mě především psychologie, parapsychologie a energetická stránka člověka.

více o lektorovi

Kontakt na lektory

Představujeme náš kolektiv lektorů, terapeutů, konzultantů a masérů, kteří se Vám v našem Angel's Studiu budou plně věnovat na základě Vaší potřeby a individuálního přání. Jsou profesionály ve svém oboru a věnují se dalšímu studiu a zdokonalování ve svém oboru.

Seznam s námi spolupracujících lektorů a terapeutů zobrazíte kliknutím na "více o lektorovi"

více o lektorovi

Položek celkem : 23

Strana: 12

Novinky

18.02.2020

Celodenní seminář rodinných konstelací 25.dubna 2020

Zvu Vás srdečně na celodenní sobotní seminář rodinných a systemických konstelací, který je určen pro účastníky, kteří chtějí mít svoji konstelaci a chtějí jít do svých vnitřních hloubek a také si chtějí dát celý den seberozvoje a růstu.

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube