Valpurga Hozáková

Jsem Valpurga Hozáková, vedu lektory certifikovanými kurzy a dávám jim podporu.

více o lektorovi

Kranti Niritya

Mé duchovní jméno je Kranti Niritya, dvacet let se věnuji pořádání kurzů a konzultací v oblasti osobního rozvoje osobnosti  a léčitelství . Ve své praxi používám automatickou kresbu, výklady karet,rodinné konstelace a další duchovní techniky.

více o lektorovi

Lucie Kadeřábková

Jsem certifikovaná lektorka OSHO meditací a akreditovaná lektorka Mohendžodáro - tantra jógy pro ženy. Mohendžodáro a OSHO meditace se staly nedílnou součástí mého života, obě tyto aktivity se nádherně doplňují, a přinášejí mi rovnováhu, vnitřní poznání a radost ze života.


více o lektorovi

Kateřina Legnerová

Dlouhodobě se věnuji rozvoji lidí. Sama se neustále vzdělávám a hledám další cesty a výzvy. Ráda se s Vámi o své zkušenosti podělím a pomohu vám najít tu vaši cestu formou osobního poradenství.

více o lektorovi

Michael Karlík

Vnímám, že mým hlavním úkolem je Vést hledající jejich vlastní cestou, která vede ke štěstí či zdraví .

více o lektorovi

Mgr. Diana Freiová

Věnuji se osobnímu růstu více než 15 let. Kromě tradičního vzdělání, VŠ studia v oborech jihoevropská studia, politologie a sociální antropologie, jsem absolvovala různé semináře se zaměřením na komunikaci, osobnostní rozvoj a alternativní způsoby léčení. To, co mě nejvíce oslovilo během dlouhých let „hledání“, je komunikace s anděly pomocí Andělské terapie a s vnitřním dítětem prostřednictvím Ho´oponopono.

více o lektorovi

Mirek Vojáček

Moje cesta začala když jsem se dlouhodobě necítil dobře a to mi nevyhovovalo. Začaly se ozývat fyzické problémy, které se nelepšily. Setkání s utrpením blízkých při těžkých nemocech mě pak vedly k rozhodnutí, že chci najít způsob, jak ostatním pomoci a ulevit jim v jejich trápení.

více o lektorovi

Kateřina Hájková

Jsem energista a kouč osobního rozvoje se zaměřením na práci s emocemi a transformací energie v oblasti mind-body-spirit. Několik let jsem členkou mezinárodní asociace AMT (Association for Meridian & Energy Therapies), se kterou také aktivně spolupracuji.

více o lektorovi

Břetislav Bátěk

Jmenuji se Břetislav Bátěk. Narodil jsem se 1.11.1966 v Olomouci a vystudoval jsem SPŠE v Olomouci. Od dospívajícího věku jsem pociťoval silnou touhu porozumět životu, člověku. Protože jsem již věděl, že jsme něco víc, nežli organizmus z masa a kostí, zajímala mě především psychologie, parapsychologie a energetická stránka člověka.

více o lektorovi

Daniel Tkadlčík

Jmenuji se Daniel Tkadlčík a již od mládí byl pro mě pohyb zdrojem radosti a odreagování. V dětství a dospívání jsem se věnoval různým druhům sportu, nejvíce atletice a to skoku o tyči. Touha po dosažení  vysokých cílů a uspěchu byla veliká, bohužel mě vždy něco zastavilo a pohyb ve výkonostním sportu mi tedy přinášel mnohé zdravotní strasti. Díky tomu jsem své směřování přehodnotil a dostal jsem se ke cvičením, která chápou pohyb jako cestu k celkovému zdokonalení nejen fyzickému ale hlavně duševnímu. Tímto cvičením je tchaj-ťi.

více o lektorovi

Renata Marie Kwoková

Baví mě život, protože je o tvoření. A tak si tvořím svůj život v kterémmě naplňuje pomáhat druhým, kteří hledají správný směr pro svůj život, chtějí najít cestu k sobě, pochopit sami sebe a odstranit podvědomé chybné vzorce, které je blokují na na cestě ke šťastnému životu, který si my všichni zasloužíme.

více o lektorovi

Kontakt na lektory

Představujeme náš kolektiv lektorů, terapeutů, konzultantů a masérů, kteří se Vám v našem Angel's Studiu budou plně věnovat na základě Vaší potřeby a individuálního přání. Jsou profesionály ve svém oboru a věnují se dalšímu studiu a zdokonalování ve svém oboru.

Seznam s námi spolupracujících lektorů a terapeutů zobrazíte kliknutím na "více o lektorovi"

více o lektorovi

Položek celkem : 28

Strana: 12

Novinky

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube