One Brain - Kineziologie

Jednou z odvětví nauky Kineziologie je metoda - Jednotný mozek „One Brain“, která  pomocí testování svalového napětí (většinou na předloktí klienta) zjišťuje energetickou nerovnováhu na úrovni mozku. Jemným dotekem komunikujeme s inteligencí vlastního těla, který je nejpřesnějším zdrojem informací o nás samých. Všechno, co v průběhu svého života prožijeme a jakkoliv nás to emocionálně zasáhne, se již od prenatálu ukládá do našeho mozku a ovlivňuje naše postoje, schopnosti, hodnoty, rozhodování a reakce v našem životě. Cílem metody One Brain je sjednocení funkcí obou mozkových hemisfér, abychom byli schopni využívat naši mysl na 100% a uvolnit tak nekonečné možnosti ukryté hluboko v každém z nás. Odstraníme-li stres prožitý v minulosti a najdeme-li svou svobodnou volbu v přítomnosti, staneme se svobodným, úspěšným a kreativním člověkem.

 

Pomocí odblokování metodou One Brain vyhledáváme a odstraňujeme příčiny psychosomatických potíží, rozpouštíme traumata, strachy, závislosti, alergie, hluboko uložené křivdy a emocionální bolesti. Pokud je zapotřebí věková regrese pro odstranění bloku, vše se děje při plném vědomí a spolupráci klienta „Teď a Tady“, jen svalovým testem couváme v čase k určitému prožitku, který si tělo klienta samo zvolí (na úrovni buněčné paměti mozku). Vzpomínkou na konkrétní údálost a  vhodnými korekčními postupy, uvolňujeme energetický tok v těle, klient pochopí souvislosti mezi svým dřívějším prožitkem a současným problémem. Naprogramuje si pozitivní změnu vlastní volbou a vracíme se svalovým testem s rozhodnutím klienta do přítomnosti.

 

Systém ONE BRAIN se zaměřuje také na řešení problémů dětí s učením jako je dyslexie, dysgrafie, dysortografie, dyskalkulie, poruchy prostorové orientace, hyperaktivita, poruchy koordinace, poruchy řeči a výslovnosti, umělecké dovednosti, chápání učiva, potíže v sociální orientaci a poruchy soustředěnosti. Pokud dítě není schopno spolupracovat v průběhu sezení, může se jeho problém účinně odblokovat prostřednictvím jeho maminky, jelikož je energeticky nejblíže svému dítěti.

Novinky

22.09.2018

DUŠE VE SPOJENÍ S TĚLEM SEMINÁŘE V EGYPTĚ 2019

Opět oblíbené seberozvojové semináře duben, květen a říjen 2019 v Egyptě

TERMÍNY jarních seminářů 2019:


I.  24. 04. - 04.05.19  ŽÍT V SOULADU S RYTMEM ROKU 


II. 04.05. - 15.05.19 JAK BÝT VE SVÉ SÍLE A SEBEVĚDOMĚ ŽÍT


TERMÍNY podzimních seminářů 2019:


I.  05. - 16. 10.19 RODINNÉ A SYSTEMICKÉ KONSTELACE 


II. 16. -  26.10.19  TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO PÁNEVNÍHO DNA 

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube