27.06.2020

Astrologické planetární konstelace Anna Dzurenda

Přijďte zažít tu fascinující podívanou na jednotlivé členy svého osobního orchestru – na planety ve vašem astrologickém horoskopu. Každý z účastníků víkendu si vybere osoby jako zástupce planet ve svém horoskopu. Pokaždé začneme Sluncem, postupně se přidávají další planety a začíná se odvíjet pozoruhodný příběh. Některé planety se navzájem podporují a mají vřelý vztah, jiné nejsou respektovány. Variant příběhu je nekonečně mnoho, pokaždé odráží vaše vnitřní nastavení a životní příběh. Až zahlédnete ten svůj, nabídne se  pochopení, proč vám v  životě něco nevychází, nebo naopak co zvládáte s lehkostí. Možná také spatříte kvality, o kterých jste netušili a nyní jsou vám plně k dispozici na cestě k harmonii, rovnováze a celistvosti. 


Místo konání:     Angel´s Studio, Wenzigova 5, Praha 2,  5.patro


Termín konání:   sobota 27.6.2020 od 9-17 hod (90 min pauza na oběd)   


Pro účast na planetárních konstelacích není potřeba žádné znalosti astrologie.Každý účastník obdrží základní charakteristiky jednotlivých planet. 

Stavět si vlastní planetární konstelaci není podmínkou, je možná účast a pouze být k dispozici druhým pro jejich konstelaci. Časově je prostor pro 12 konstelací.

Váš osobní horoskop si připravuji a tisknu předem, proto od přihlášených potřebuji: datum narození, místo a co nejpřesnější čas. 

Jmenuji se Annie Dzurenda, astrologii se věnuji 20 let. Před dvěma lety jsem vydala knihu Pohádky mého života (pod pseudonymem Annie D.Fox).                           

Přihlašujte se na: anna.dzurenda@gmail.com                                                                                         

Těším se na společně prožité chvíle…  

Novinky

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube