16.11.2017

Předlohy života Jiří Skobla, 3 denní seminář

Srdečně Vás zveme na seminář Předlohy života ve dnech 16., 17. a 18. listopadu, který vede Jiří Skobla. V rámci tohoto semináře zjistíme, jak, žijeme podle svých předloh. Na kolik žijeme podle svých nebo jiných předloh. Zda jsou světelné - tj. KRYST-ovské a v souladu s principy Universa.

Budeme pracovat skrze energetickou matrici a provedeme nápravu tak, aby naše Nahoře bylo v souladu s naším Dole.


Každý účasník najde s lektorem, jak je na tom aktuálně a jak je to správně pro něj a jeho bytí. Sami tak zajistíte, aby se vám vaše životy žili lépe a radostněji.


kde: Angel's Studio, Wenzigova 5., 5 patro


kdy: 16.11. v 17:00 hod - 18.11. 14:00 hod


cena semináře: 3600,- Kč


lektor: Ilarius Jiří Skobla


Proč vlastně žijeme to co žijeme? Často se říká "Jak nahoře, tak dole."

Jak to, ale uchopit v naší realitě?


Vše je tvořenou jedinečnou, trojjedinou, božskou energií. Magnetickou, Elektrickou a Neutrální (Boží trojice), která je i naší součástí jak ve fyzické tak i duchovní rovině.


Před vstupem do fyzického projevení duše - hmotného světa, jsme si z této energie vytvořili nejen své tělo, ale také předlohy toho, jak tady chceme žít.


Zde na Zemi pak tyto předlohy manifestujeme, zhmotňujeme a realizujeme. Je to jako když si duše připraví, předtiskne omalovánky, které pak vybarvujeme v našich tělech ve fyzických světech v našich inkarnacích.


Tyto předlohy by měli být v souladu s božskou energií a plánem tvoření. Avšak v minulosti byli mnohokrát poničeny, reverzovány a narušeny. Například nesvětelnými bytostmi, entitami či přejatými cizími přesvědčeními.

A tak dnes většina lidí nemá tyto předlohy v souladu s vlastním záměrem duše a také ani se záměrem Stvořitele.O přihlášky s platební údaje si pište na: angels-studio@email.cz


Těšíme se na Vás, tým Angel's Studia