10.09.2012

Tajemství, jak být ženou

Lilith Secrets je seminář pro uzavřenou skupinu. V semináři  pracujeme na vnitřní Ženě. Možnost pohlédnout na to, jak žít ženství , rozvíjet jej a užívat si ho. Dotknete se něčeho křehkého uvnitř, mnohé se o sobě dozvíte, popracujete na tom, jak být v ženské energii jak být ve spojení s Lilith a jak ji žít. Naučíte se, co je být v ženské síle a jak nechat Mužům jejich sílu a mít je v úctě.V průběhu semináře  se naučíte nejen sílu ženy žít, ale také ji manifestovat  ve světě.

Stanete se inspirací pro jiné ženy.

S sebou si rozhodně přineste nějaký sešit neboť budeme hodně v teorii a také projdeme hodně praktických procvičování a příkladů, které rozhodně budou stát za zapsání. Také si  přineste radostnou náladu, co nejvíc chuti ke změnám, pružnost a otázky. Jedná se o druhou uzavřenou skupinu, první je v Chicagu,IL.

Naše setkávání probíhá jednou za 14 dní v pondělí, tentokrát 10.zaří  v době od 18:30 hod do 20:30 hod.
 
Těším se na Vás
 
Daniela Anna Andělová

Novinky

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube