Kdo jsme

Vítejte v Angel´s Studiu, které je místem pro osobní rozvoj, vnitřní růst a sebepoznávání. Nabízíme Idividuální a Skupinové terapie, Semináře osobního rozvoje, Párovou terapii, Systemické terapie, Rodinné a systemické kontelace, Konstelace traumatu, Logoterapie - Terapii smyslu, Hypnózu, Life coaching, Meditace - řízené meditace, Trans léčivý, Celostní přístup, Akupunkturu, Fytoterapii, Energetické měření, Regresní terapii, Astroporadenství, Reflexní terapii,  Aromaterapii, Relaxační masáže, Osho meditace, Jógu, Tchai-t'I, Tui Shou, Qikung- čchi-king, Výživové poradenství a mnoho dalšího.


STUDIO OSOBNÍHO ROZVOJE, VNITŘNÍHO RŮSTU A SEBEPOZNÁVÁNÍ 

Najdete zde místo klidu pro DUŠI i prostor uvolnění pro TĚLO. Vybírejte z  nabídky pro růst, pochopení a otevření DUŠE a to semináře, meditace, kurzy, výcviky, přednášky nebo terapie osobního rozvoje pro každého. Vybírejte i pro TĚLO, dynamické meditace, jógu, kundalini nebo lekce tance.

Spolupracujeme dlouhodobě s vybranými lektory v uvedených oborech.

Novinky

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube