Kontakt na lektory

STUDIO OSOBNÍHO ROZVOJE, VNITŘNÍHO RŮSTU A SEBEPOZNÁVÁNÍ 

Najdete zde místo klidu pro DUŠI i prostor uvolnění pro TĚLO. Vybírejte z  nabídky pro růst, pochopení a otevření DUŠE a to semináře, meditace, kurzy, výcviky, přednášky nebo terapie osobního rozvoje pro každého. Vybírejte i pro TĚLO, dynamické meditace, jógu, kundalini nebo lekce tance.

Spolupracujeme dlouhodobě s vybranými lektory v uvedených oborech.


DANIELA ANNA ANDĚLOVÁ 608 212 728 - Osobní konzultace, Párová terapie, Mediace, Konstelace, Koučink, Hypnóza, Vedení seminářů osobního rozvoje, Vedení skupin.

 

Novinky

15.03.2024

Článek Alchymie ženské esence

ALCHYMIE ŽENSKÉ ESENCE, TAJEMSTVÍ, JAK BÝT ŽENOU. O vztazích mezi muži a ženami bylo už řečeno a napsáno mnoho. Co je vlastně Tajemství, jak být ženou? A existuje také tajemství, jak být mužem?, na to se mě často ptají ženy, které na sobě pracují a tím zároveň pracují na vztahu se svým mužem.

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života: Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století?
Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube