Daniela Anna Andělová

Zabývám se vnitřními i vnějšími pohyby jednotlivce a hlubokými pohnutkami, které nás vedou, kam nás vedou v našich životech.

více o lektorovi

Monica Wellerová

MUDr. Monica Wellerová
Tradiční čínská medicína Rodinné konstelace 

více o lektorovi

Luboš Kural

Jmenuji se Luboš Kural, masíruji a působím svýma rukama a svou intuicí na těla klientů, kteří se potřebují zbavit, 

více o lektorovi

Jan Novák

Ahoj, jsem Jan Novák, certifikovaný masér od roku 2020. Mým cílem je spojit léčebný dotek s relaxací, abych každému klientovi poskytl jedinečný zážitek. Mými specializacemi jsou energetická metoda Access Bars a...

více o lektorovi

Monika Markovičová

ALCHYMIE DOTEKU – harmonie mysli, těla i duše

Tradiční čínská medicína

více o lektorovi

Milena Kašparová

V roce 1992 jsem se začala zabývat poradenstvím v oblasti bylinek. K tomuto rozhodnutí mne přivedly moje

více o lektorovi

Mgr. Adéla Farářová

Mgr. Adéla Farářová Individuální psychoterapeutické poradenství Rodinné poradenství Párové poradenství DBT dovednosti pro adolescenty a rodiče Individuální koučink Individuální poradenství pro...

více o lektorovi

Gerhard Pieroth

Gerhard Pierrot spolupracuje s Angel's Studio delší čas, pořáádá zde semináře, workshopy, přednášky a individuální konzultace. 

více o lektorovi

Jiří Skobla

Jmenuji se Jiří Skobla, dlouhý čas pracuji s krystaly, vedu meditace a pořádám kurzy duchovního rozvoje. Jsem majitelem prostoru Cesou Harmonie v Plzni.

více o lektorovi

János Olajos

Příběh tohoto sympatického chiropraktika je opravdu zajímavý. Operní zpěvák János Olajos, který se svým sborem projel celou Evropu, začal po čase mít problémy s plotýnkami. 

více o lektorovi

Kontakt na lektory

Představujeme náš kolektiv lektorů, terapeutů, konzultantů a masérů, kteří se Vám v našem Angel's Studiu budou plně věnovat na základě Vaší potřeby a individuálního přání. Jsou profesionály ve svém oboru a věnují se dalšímu studiu a zdokonalování ve svém oboru.

Seznam s námi spolupracujících lektorů a terapeutů zobrazíte kliknutím na "více o lektorovi"

více o lektorovi

Položek celkem : 11

Novinky

15.03.2024

Článek Alchymie ženské esence

ALCHYMIE ŽENSKÉ ESENCE, TAJEMSTVÍ, JAK BÝT ŽENOU. O vztazích mezi muži a ženami bylo už řečeno a napsáno mnoho. Co je vlastně Tajemství, jak být ženou? A existuje také tajemství, jak být mužem?, na to se mě často ptají ženy, které na sobě pracují a tím zároveň pracují na vztahu se svým mužem.

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života: Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století?
Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube