Daniela Anna Andělová

Když se objeví slunce, zmizí hvězdy. 

                                                              Arabské přísloví

Zabývám se hloubkami duše, psychosomatikou, vnitřními i vnějšími pohyby jednotlivce a hlubokými pohnutkami, které nás vedou tam, kam nás vedou v našich životech.

 

více o lektorovi

Lenka Mohammadi

Jmenuji se Lenka Mohammadi, pocházím z Východních Čech, z vesnice jménem Verměřovice, kterou protéká řeka Tichá Orlice, okolo jsou krásné lesy a příroda je krásná celkově. To, že nyní čtete tyto stránky, je díky klientům, 

více o lektorovi

Monica Wellerová

Mudr. Monica Wellerová
Tradiční čínská medicína
Rodinné konstelace
monicawellerova@gmail.comGSM: +420 603 885 698

více o lektorovi

Luboš Kural

Jmenuji se Luboš Kural, masíruji a působím svýma rukama a svou intuicí na těla klientů, kteří se chtějí a potřebují zbavit fyzických potíží, které je i dlohodobě trápí a zároveň jsou propojené psychosomaticky.

více o lektorovi

Martin Ospalík

Martin Ospalík je lektor, který působí v Praze ve středu a pořádá semináře o víkendech
Více o lektorovi :http://www.shamballa-reiki.cz 

Milena Kašparová

V roce 1992 jsem se začala zabývat poradenstvím v oblasti bylinek. K tomuto rozhodnutí mne přivedly moje zdravotní problémy hlavně s páteří, které mě omezovaly v mém životě jak v práci, tak v soukromí. Postupně jsem přišla na to

více o lektorovi

Monika Šindlerová

Ať už žiješ ve městě nebo v přírodě, žij naplno.

více o lektorovi

Kristina Eva Brigancia

Aktivní meditace vede Kristina každý čtvrtek, více zde: 

https://kristinabelkova.wixsite.com/brigancia/meditace

více o lektorovi

Jan Shivo

Jan vede aktivní Osho Meditacevíce na: http://www.osho-meditace.cz/events/osho-dynamicka-meditace/mobil: 608947746více o lektorovi

Gerhard Pieroth

Gerhard Pierrot spolupracuje s Angel's Studio delší čas, pořáádá zde semináře, workshopy, přednášky a individuální konzultace. 

více o lektorovi

Jiří Skobla

Jmenuji se Jiří Skobla, dlouhý čas pracuji s krystaly, vedu meditace a pořádám kurzy duchovního rozvoje. Jsem majitelem prostoru Cesou Harmonie v Plzni.

více o lektorovi

Dana Hegerová

Pro to, abychom se v životě mohli posunout o další krok dál a o další stupeň výš, stačí mnohdy velmi málo. Zastavit se, zhluboka se nadechnout a začít se mít rád. Ta největší síla je v jednoduchosti a všechny odpovědi na naše otázky leží uvnitř každého z nás.

více o lektorovi

Mgr. Hana Šmídová

Mou vášní se stala automatická kresba, a nedávno k ní přibyly i tělové svíce. Před lety mi jedna paní automatickou kresbou pomohla, když jsem měla totálně zauzlený život. Díky ní jsem začala vše vidět jasně, poslechla rady a udělala změny, které mi doslova zachránily psychiku i zdraví. 

více o lektorovi

János Olajos

Příběh tohoto sympatického chiropraktika je opravdu zajímavý. Operní zpěvák János Olajos, který se svým sborem projel celou Evropu, začal po čase mít problémy s plotýnkami. 

více o lektorovi

Estela Palaris Orbito

estela palaris orbito 2017

více o lektorovi

Položek celkem : 28

Strana: 12

Novinky

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube