Lenka Mohammadi

Jmenuji se Lenka Mohammadi, pocházím z Východních Čech, z vesnice jménem Verměřovice, kterou protéká řeka Tichá Orlice, okolo jsou krásné lesy a příroda je krásná celkově. To, že nyní čtete tyto stránky, je díky klientům, kterým jsem nějakým způsobem pomohla, díky schopnostem, kterými jsem byla obdarována a díky lidem, kteří se mě ptali: "a kde si o vás něco přečtu?"

To, že mám nějaké schopnosti, jsem zjistila už v dětství, ale v té době jsem tomu říkala "tušení", ale nevěděla jsem zda daná situace bude "dobrá" nebo "zlá".

Už na základní škole se mi dostaly do rukou vykládací karty, které jsem vykládala tehdy ve formě hry spolužákům( na toto, stejně na mnoho z dětství, jsem úplně zapomněla a připomněl mi bývalý spolužák, který na mě narazil na facebooku-děkuji...)

Bylo mi asi 15 let, když jsem vyslala do vesmíru myšlenku, že bych někdy v budoucnu chtěla umět zjistit co mé tušení znamená, a popřípadě umět i nahlédnout do budoucnosti. V období kdy jsem se plně věnovala rodince-dětem, manželovi, jsem občas nějaké to "tušení" mívala, jednou mi má kamarádka řekla: "dej si nad dveře oko a klidně se tím živ" - často si na ta slova vzpomenu.....

V roce 1999 došlo u mě k životnímu zlomu, rozvod manželství a po půlročním odloučení od mého energetického upíra (exmanžela-z celého srdce děkuji za vše...) jsem byla tak nabitá energií, že mé ruce začaly zázračným způsobem léčit vše na co sáhly, co léčit potřebovalo...


Novinky

05.04.2022

Sebehodnota je mojí přirozenou součástí vede Daniela Anna Andělová

Setkávání se bude konat v Angel's Studiu jednou za 14 dní a to v  úterý  anebo také v případě nutnosti - nevíme co bude na podzim, online.

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube