27.10.2012

Ho'oponopono, cesta k našemu nitru

Toužíte spojit se, se svým vnitřním dítětem?
Naučit se s ním komunikovat, porozumět jeho náladám a nápadům?
Přejte si, vydat se na cestu poznání své životní cesty, odhalit kdo skutečně jste?

Zkuste to prostřednictvím Ho´oponopono, semináře o znovuobjevení svého Já

Srdečně vás zvu na jednodenní seminář o nalezení přístupu ke svému vnitřnímu zdroji. Každý z nás touží po poznání, kdo opravdu jsme a co si přejeme.
Jaké je naše životní cesta, co hledáme, abychom byli šťastní a spokojení?
To mohou být nejčastější otázky, které si pokládáme, minimálně v okamžicích, kdy do našeho života vstoupí nečekaná křižovatka.
Setkání se sebou samým muže být tím nejkrásnějším okamžikem v našem životě, řada z nás se na takové setkání těší a připravuje již řadu let. Někdy zcela nevědomě.
Původní šamanské léčení Ho’oponopono, které se od roku 2008 šíří světem jako lavina, je pro objevení svého Já jedním z nejefektivnějších nástrojů. Samotné Ho’oponopono pracuje s předpokladem, že jsme spojeni se svým nitrem. A bez tohoto propojení není možné toto unikátní léčení používat. Ano, opravdu je to tak.
Ho’oponopono z Havaje umí česky
Jednodenní seminář vám pomůže proniknout do způsobů používání Ho’oponopono, seznámíte se s Havajskými zvyky i historií unikátního léčení sebe sama, druhých, situací, životních návyků, odhalí možnosti užívaní v každodenním běžném životě. Pochopíte, jak je možné, že se dá použít opravdu úplně na všechno.
Zásadním bodem programu semináře je samotné spojení se svým Já. Bude vám představena technika, pomocí které na sobě můžete samostatně pracovat v následujících čtyřech měsících, a cíleně se spojit se svým nitrem a naučit se používat nejen své přirozené schopnosti, také navázat na svůj životní plán a samozřejmě osvojit si a používat samotnou techniku Ho’oponopono v každodenním životě.
Každý účastník obdrží pracovní skripta.
Drobné občerstvení, teplé a studené nápoje jsou k dispozici.

Cena 1.400,- Kč
Pro další informace se obracejte na Viktora Lelka, 776 03 00 03, viktor.terapie@gmail.com
Více hledejte na www.skolaleceni.cz

Novinky

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube