04.05.2024

RODINNÉ SYSTEMICKÉ KONSTELACE ve SLANÉM 4.května 2024 Daniela Anna Andělová

Vážení a milí, zvu Vás na Rodinné a systemické  konstelace, ve SLANÉM. Jelikož je jaro a vše jde do rozpuku, růstu a proměn. Připravily jsme s kolegyní Janou Zichovou konstelace s podtónem zdraví - ORGÁNOVÉ KONSTELACE. Tak kdo si chcete udělat v sobotu výlet z Prahy nebo jste ve Slaném a okolí, jste srdečně zváni a vítáni.  Žijte v úctě a lásce, přijměte bolest, pak se dostaví radost. Tato metoda systemická psychoterapie, slouží k odkrývání skrytých dynamik, které spojují jednotlivce s vlastní rodinou, jejichž odhalení nabízí příležitost k lepšímu poznání vlastního života i života ostatních členů širší rodiny. 
kdy:      4. května 2024
kde:      Fričova 199, Slaný
v kolik:  začínáme v 10:00 - 17:00
cena :   700,- Kč

Čest, cit, láska, úcta, pokora, bolest, smíření... co to je? Naši rodiče jsou našimi kořeny. Stojí-li rodiče za námi, posiluje nás to a dává svobodu jít svou cestou.

Účastník je konfrontován s tím jaké věci jsou a dotýká se řádů lásky díky svému vnímání a pochopení. Konfrontuje skutečnost, aniž by ji zakryl svými idejemi a koncepty a tím dává duši prostor, aby mohla následovat své hluboké impulsy.

Více informací o semináři na mobilu: 608 212 728 Místo si zajistíte zasláním zálohy 500 Kč nebo celé částky na účet 6382251004/2700. Jako variabilní symbol uveďte buď Vaše telefonní číslo nebo datum konání akce 04052024.

Jestliže víte o někom, kdo toto téma řeší a máte touhu přeposlat tuto informaci, prosím učiňte tak.

Těšíme se na Vás ♥
Daniela Anna Andělová a MgA.Jana Zichová Ph.D.

Více o místu konání: hlubinaduse.cz 

Novinky

15.03.2024

Článek Alchymie ženské esence

ALCHYMIE ŽENSKÉ ESENCE, TAJEMSTVÍ, JAK BÝT ŽENOU. O vztazích mezi muži a ženami bylo už řečeno a napsáno mnoho. Co je vlastně Tajemství, jak být ženou? A existuje také tajemství, jak být mužem?, na to se mě často ptají ženy, které na sobě pracují a tím zároveň pracují na vztahu se svým mužem.

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života: Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století?
Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube