Hirudoterapie

Hirudoterapie – léčení pijavicí lékařskou

 

Dnes používání pijavic v léčebném procesu zažívá druhé zrození. Hirudoterapie není jediná v širokém spektru možností odstranění nemocí a proto se často používá komplexně v konkrétním léčení nemocí různého typu.  Podstatnou otázkou je zvolení správných zón a bodů na přiložení. Léčení pijavicí lékařskou je v porovnání s medikamentózní léčbou a někdy i chirurgickým zásahem komplexním ovlivňováním organizmu v celku. Ovlivňuje správnou funkci všech systémů prakticky bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Každý ví, že moderní farmaceutické léky přinášejí s sebou nekonečnou řadu vedlejších účinků. Je to způsobeno zaměřením se na jednu věc s odděleným mechanizmem působení.

 

Při hirudoterapii používáme detoxikační kůru nebo léčení různých diagnoz.

Detoxikační kůra je vhodná i pro zdravé lidi, jako prevence. Většinou se aplikuje 2x ročně. Soubor více jak 100 léčivých látek působí jako velmi složitý originální stimulátor, působící na celý lidský organizmus. Detoxikuje a preventivně chrání před infarktem a vysokým tlakem. Látky spouští detoxikaci lymfatického systému, aktivují detoxikaci jater. Pomáhají postiženým a nemocným orgánům nastolit léčivý proces.

Důležité je zvolení správných zón a bodů na přiložení. Věda východní medicíny obzvlášť přesně a propracovaně ukazuje souvislost jednotlivých bodů s vnitřními orgány. Léčení pijavicí lékařskou je v porovnání s medikamentózní léčbou, a někdy i s chirurgickým zásahem, komplexním ovlivňováním organismu jako celku. Ovlivňuje správnou funkci všech systémů prakticky bez jakýchkoli vedlejších účinků. Účinek pijavic na rozdíl od analgetik přetrvává po 3 až 4 následující týdny.

 

Pijavice lékařské se osvědčily při těchto chorobách:

Bolesti kloubů a svalů, záněty akutní i chronické. Poúrazové diagnozy různá onemocnění srdce, regulace vysokého krevního tlaku, zanesení karotid. Křečové žíly, tromboflebitida, hemeroidy, bércové vředy.

Diabetická noha, počínající gangréna – zlepšení mikrocirkulace, protizánětlivý účinek, dochází k rozpouštění koagulantů v cévním systému, anestezie okolí

antibiotická léčba – zlepšení transferu antibiotik do postižených tkání

bronchitida, bronchiální astma, glaukom, při zánětlivých onemocněních očí, chronická hepatitida, cirhóza jater, žaludeční vředy, zánět slinivky břišní, chronická zácpa onemocnění imunitního systému s kožními projevy (psoriáza, ekzémy)

gynekologická onemocnění (zánět vaječníků, dělohy, neplodnost – i u mužů)

zbytnění prostaty, hemeroidy, krevní podlitiny, otoky, traumata, zlomeniny

bolesti zad a kloubů, revmatoidní artritida, artróza, osteochondróza, při zánětech svalů

mikrochirurgie, plastická chirurgie, špatně se hojící rány, bolesti hlavy, nespavost, migrény, epilepsie, závratě, neurózy, při zánětech vnitřního ucha, detoxikace organismu a zvýšení pocitu vitality.

 

Kranti Niritya

 

gsm: 774 661 829

http://www.kranti.cz/hirudoterapie-2/

Novinky

22.09.2018

DUŠE VE SPOJENÍ S TĚLEM SEMINÁŘE V EGYPTĚ 2019

Opět oblíbené seberozvojové semináře duben, květen a říjen 2019 v Egyptě

TERMÍNY jarních seminářů 2019:


I.  24. 04. - 04.05.19  ŽÍT V SOULADU S RYTMEM ROKU 


II. 04.05. - 15.05.19 JAK BÝT VE SVÉ SÍLE A SEBEVĚDOMĚ ŽÍT


TERMÍNY podzimních seminářů 2019:


I.  05. - 16. 10.19 RODINNÉ A SYSTEMICKÉ KONSTELACE 


II. 16. -  26.10.19  TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO PÁNEVNÍHO DNA 

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube