Hirudoterapie

Hirudoterapie – léčení pijavicí lékařskou

 

Dnes používání pijavic v léčebném procesu zažívá druhé zrození. Hirudoterapie není jediná v širokém spektru možností odstranění nemocí a proto se často používá komplexně v konkrétním léčení nemocí různého typu.  Podstatnou otázkou je zvolení správných zón a bodů na přiložení. Léčení pijavicí lékařskou je v porovnání s medikamentózní léčbou a někdy i chirurgickým zásahem komplexním ovlivňováním organizmu v celku. Ovlivňuje správnou funkci všech systémů prakticky bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Každý ví, že moderní farmaceutické léky přinášejí s sebou nekonečnou řadu vedlejších účinků. Je to způsobeno zaměřením se na jednu věc s odděleným mechanizmem působení.

 

Při hirudoterapii používáme detoxikační kůru nebo léčení různých diagnoz.

Detoxikační kůra je vhodná i pro zdravé lidi, jako prevence. Většinou se aplikuje 2x ročně. Soubor více jak 100 léčivých látek působí jako velmi složitý originální stimulátor, působící na celý lidský organizmus. Detoxikuje a preventivně chrání před infarktem a vysokým tlakem. Látky spouští detoxikaci lymfatického systému, aktivují detoxikaci jater. Pomáhají postiženým a nemocným orgánům nastolit léčivý proces.

Důležité je zvolení správných zón a bodů na přiložení. Věda východní medicíny obzvlášť přesně a propracovaně ukazuje souvislost jednotlivých bodů s vnitřními orgány. Léčení pijavicí lékařskou je v porovnání s medikamentózní léčbou, a někdy i s chirurgickým zásahem, komplexním ovlivňováním organismu jako celku. Ovlivňuje správnou funkci všech systémů prakticky bez jakýchkoli vedlejších účinků. Účinek pijavic na rozdíl od analgetik přetrvává po 3 až 4 následující týdny.

 

Pijavice lékařské se osvědčily při těchto chorobách:

Bolesti kloubů a svalů, záněty akutní i chronické. Poúrazové diagnozy různá onemocnění srdce, regulace vysokého krevního tlaku, zanesení karotid. Křečové žíly, tromboflebitida, hemeroidy, bércové vředy.

Diabetická noha, počínající gangréna – zlepšení mikrocirkulace, protizánětlivý účinek, dochází k rozpouštění koagulantů v cévním systému, anestezie okolí

antibiotická léčba – zlepšení transferu antibiotik do postižených tkání

bronchitida, bronchiální astma, glaukom, při zánětlivých onemocněních očí, chronická hepatitida, cirhóza jater, žaludeční vředy, zánět slinivky břišní, chronická zácpa onemocnění imunitního systému s kožními projevy (psoriáza, ekzémy)

gynekologická onemocnění (zánět vaječníků, dělohy, neplodnost – i u mužů)

zbytnění prostaty, hemeroidy, krevní podlitiny, otoky, traumata, zlomeniny

bolesti zad a kloubů, revmatoidní artritida, artróza, osteochondróza, při zánětech svalů

mikrochirurgie, plastická chirurgie, špatně se hojící rány, bolesti hlavy, nespavost, migrény, epilepsie, závratě, neurózy, při zánětech vnitřního ucha, detoxikace organismu a zvýšení pocitu vitality.

 

Kranti Niritya

 

gsm: 774 661 829

http://www.kranti.cz/hirudoterapie-2/

Novinky

05.04.2022

Sebehodnota je mojí přirozenou součástí vede Daniela Anna Andělová

Setkávání se bude konat v Angel's Studiu jednou za 14 dní a to v  úterý  anebo také v případě nutnosti - nevíme co bude na podzim, online.

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube