Poradenství astrologické

Na astrologii se můžeme dívat jako na celý náš život, který je jedním obrovským divadlem, včetně nesčetných zkoušek, pak generálky, prvního premiérového představení a mnoha mnoha následujících repríz až do odchodu na zasloužený odpočinek.

Nezřídka se stane, že přijde někdo, kdo celé představení zruší, a my přijdeme o roli a o úspěch, a musíme projít konkursem na jinou roli, v jiném kuse. Nebo někdy můžeme čekat na svoji vysněnou roli celý život, a pokud se o to sami nezasadíme, nikdy se jí nedočkáme, a celý život pak prožijeme v zahořklé lítosti.

Náš osobní horoskop/radix představuje náš  subjektivní  pohled na okolní svět, na rodinu, partnera, děti, na naše rodiče. Jsou to  naše  brýle, skrze něž nahlížíme na svět, náš otisk, který jsme si vybudovali v útlém věku. Je mapou našeho života, kterou nám sudičky vložily jako dárek do kolébky. Sudičky nám přejí do života jen to nejlepší, avšak občas se v pohádkách i v životě stane nepříjemná věc, že některou z nich zapomeneme pozvat na křtiny. A ona se nám za to bude mstít tak dlouho, dokud se nedočká náležité satisfakce a důstojného přizvání k rodinné tabuli.

V dětství se postupně začínáme učit číst ve své mapě, osvojujeme si základní znalosti a  význam grafických značek. Pak se jednoho dne vypravíme podle mapy na cestu. Na některých rozcestích nemáme pochyby a jdeme svižným, radostným krokem tou nejkratší cestou. Na jiném místě jsme však zmateni, a najednou se nedovedeme orientovat.

Ačkoli je na naší mapě vyznačen most na druhý břeh řeky, nejsme schopni se na něj strefit. Stále dokola bloudíme. Někdy už jsme docela blízko, zpovzdálí je možné zahlédnout druhou stranu, ale pak se zase vzdalujeme. Cítíme i tíhu baťohu na zádech, kterému snad přibyla kila, ačkoli už nám tam zbyl jen kousek okoralého chleba.

Až teprve po mnoha pokusech, které často trvají celou řadu let zjistíme, jak by bylo bývalo jednoduché najít tu cestu, stačilo ustoupit o půl metru vlevo, aby nebyl v zákrytu se stromem před námi. Ten čas, kdy jsme se k onomu místu přibližovali a zase vzdalovali, nešlo ale obejít, museli jsme podnikat stále nové a nové pokusy.

Podobně jako malé dítě, které předtím, než poprvé najde rovnováhu a  postaví se na vlastní stokrát upadne, natluče si kolena, ale nevzdá to, dokud se na jeho tvářičce nerozzáří úsměv od ucha k uchu v okamžiku, kdy stojí poprvé na svých.


Máša Růžičková


http://www.astroinspirace.cz/2015/03/20-brezna-2015-zatmeni-slunce-novoluni-jarni-rovnodennost/ 

Novinky

05.04.2022

Sebehodnota je mojí přirozenou součástí vede Daniela Anna Andělová

Setkávání se bude konat v Angel's Studiu jednou za 14 dní a to v  úterý  anebo také v případě nutnosti - nevíme co bude na podzim, online.

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube