Renata Marie Kwoková

Jmenuji se Renata Marie Kwoková.

Baví mě život, protože je o tvoření. A tak si tvořím svůj život v kterém mě naplňuje pomáhat druhým, kteří hledají správný směr pro svůj život, chtějí najít cestu k sobě, pochopit sami sebe a odstranit podvědomé chybné vzorce, které je blokují na na cestě ke šťastnému životu, který si my všichni zasloužíme.

Na své cestě k sebepoznání jsem vykročila před několika lety, po velice bolestivých životních událostech, které mi naprosto změnily život a donutily mě hledat smysl života a nahlížet na věci, které se mi dějí, jinýma očima a pochopit, že vše vychází ze mě a zárověň vše se vším souvisí. Startem pro mě byla kniha od Louise L. Hay "Miluj svůj život".po té jsem prošla několika semináři a kurzy.

V roce 2009 jsem ve svém rodném městě Náchod vybudovala čajovnu U Ariela, která byla centrem pro duchovní rozvoj pro ty, kteří hledali hlubší poznání a i sebe samotné.Vytvořením tohoto centra pro mě bylo zlomové. V roce 2012 jsem si uvědomila,že pro mě nepřichází na tomto místě již žádný posun vpřed a neměla jsem už sílu dávat do projektu více své energie. Cítila jsem, že musím odejít a tak další mé kroky vedly do Prahy, kterou jsem od mládí milovala.Během doby mého působení v čajovně jsem dostala několik darů, které s radostí předávám dnes i ostatním. Nejdříve se projevilo intuitivní kresbou, která mě poprvé oslovila už v mém dětství, kde jsem jejím prostřednictvím vyjadřovala své pocity. Ta se později proměnila v tvorbu léčivých obrazů. Dalším darem se stal channeling, který předávám ke každému obrazu a využívám ho i při práci s klientem.

 

A  protože vím, že práce na sobě je na celý život, nepřestávám "odlupovat kousky cibule" a stále se vzdělávám. Učiteli mi byli a stále jsou Louise L.Hay, prostřednictvím jejich knih. Lidmila Lelková výtvarnice, Bobina Patriková a Daniela Anna Andělová.


Při osobních konzultacích s klientem používám několik způsobů, podle individuální potřeby klienta. Využívám techniku automatické kresby, channelingu, metody SRT  při které se napojuji na Vyšší Já klienta, dále pak pracuji léčebným procesem Shambally a s tarotem.

Pořádám pravidelné kurzy malování mandal a automatické kresby, kde není cílem být výtvarník, ale je to cesta k sebepoznání a prožitku přítomného okamžiku, kde využívám i channeling, pokud si účastníci přejí.

Nabízím :
Léčivé obrazy podle data narození, do kterých vkládám léčebný kód a předávám zprávu prostřednictvím channelingu.
Výklad karet z tarotu nebo i jiných.
Osobní konzultace, kde vedu klienta k sebepoznání, uzdravení duše, kde je nezbytné příjmout své světlé i temné stránky jeho osobnosti,nalezení a odstranění podvědomých chybných vzorců a bloků.
Společně najdeme vnitřní sílu k tvoření života, takového jaký chce člověk žít.

Já sama se stále měním a vyvíjím, bude mi tedy ctí jít kousek cesty životem s Vámi.

Těším se na setkání.
Renata Marie Kwoková

e-mail: renatamariekwokova@seznam.cz
mobil: 608948052, 604893615

Novinky

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube