Spolupracujeme

Spolupracujeme s lektory, kouči, psychology a terapeuty. Prostě s těmi, kteří Vás provázejí na  cestě, ukazují  nové možnosti a  pohledy a díky tomu se mění vnitřní postoje a zkvalitňuje se Vám život.

více zde

Pronájem prostor

Poskytujeme lektorům a terapeutům prostory v rámci spolupráce i pro pořádání přednášek, seminářů, skupin, pravidelných kurzů, koučinku a individuálních konzultací.
Celý prostor Angel´s Studia je zařízen podle zásad Feng shui, aby se v něm klienti, účastníci seminářů, lektoři i terapeuti cítili příjemně.

více zde

Pronájem sálu Crystal

Jde o velmi klidný, světlý sál je to největší  prostor ve studiu. Prostor  je nejvíc využíván pro semináře, skupiny a kurzy různého typu, meditace, rodinné konstelace, planetární konstelace, jógu, bubnování, koncerty,...

více zde

Pronájem místnosti Dream

Tato místnost je velmi klidná a světlá, situovaná do vnitrobloku. Je vybavena terapeutickým lehátkem a také stolkem s křesly pro osobní konzultace či jiné účely. Rozloha místnosti je 15m2. V případě trvalého pronájmu je možné si místnost upravit dle vlastního uvážení.

více zde

Pronájem místnosti Creative

Jde o velmi klidnou a světlou místnost, situovanou do vnitrobloku. Je vybavena terapeutickým lehátkem, stolem, židlemi a křeslem. Je vhodná pro osobní konzultace, také je využívána pro pro regresní terapii, masáže i pro malé skupiny. Tento prostor si můžete pronajmout na víkend, den, půlden či hodinu. Rozloha místnosti je 32m2.

více zde

Pronájem místnosti Light

Jde o velmi klidnou a světlou místnost, situovanou do vnitrobloku. Je vybavena stolkem a sedačkou a křeslem pro osobní konzultace. Využívá se nejen pro pro hypnózu, terapie smyslu ale i pro energetické měření a malé skupiny. Tento prostor si můžete pronajmout na víkend, den, půlden či hodinu. Některé dny jsou ještě volné k pronajmutí. 

Rozloha místnosti je 18m2.

více zde

Pronájem místnosti Healing

Tato místnost  je velmi klidná, světlá a díky střešnímu oknu prozářená sluncem. Je vybavena stolkem s křeslem a sedačkou pro osobní konzultace či jiné účely a také terapeutickým masážním lehátkem. Je často lektory a...

více zde

Pronájem místnosti Therapy

Tento prostor je velmi klidný, světlý a situovaný na jižní stranu. Je vybavený stolkem s křesly pro osobní konzultace či jiné účely. Je často využívaný pro individuální a skupinové terapie, výtvarné aktivity a také vyučování cizích jazyků. Dále zde najdete vlastní toaletu se sprchovým koutem.

více zde

Předsíňky jsou místa pro relaxaci a pohodu

Poskytujeme prostory v rámci spolupráce i pro uspořádání přednášek, seminářů, kurzů a individuálních konzultací. Cenik pronájmu Vám poskytneme při pohlidce Angel's Studia, pripadně na vyžádání e-mailem.

více zde

Položek celkem : 9

Novinky

15.03.2024

Článek Alchymie ženské esence

ALCHYMIE ŽENSKÉ ESENCE, TAJEMSTVÍ, JAK BÝT ŽENOU. O vztazích mezi muži a ženami bylo už řečeno a napsáno mnoho. Co je vlastně Tajemství, jak být ženou? A existuje také tajemství, jak být mužem?, na to se mě často ptají ženy, které na sobě pracují a tím zároveň pracují na vztahu se svým mužem.

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života: Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století?
Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube