Spolupracujeme

Spolupracujeme s lektory, kouči, psychology a terapeuty. Prostě s těmi, kteří Vás provázejí na  cestě, ukazují  nové možnosti a  pohledy a díky tomu se mění vnitřní postoje a zkvalitňuje se Vám život.

více zde

Pronájem prostor

Poskytujeme lektorům a terapeutům prostory v rámci spolupráce i pro pořádání přednášek, seminářů, skupin, pravidelných kurzů, koučinku a individuálních konzultací.

Celý prostor Angel´s Studia je zařízen podle zásad Feng shui, aby se v něm klienti, účastníci seminářů, lektoři i terapeuti cítili příjemně. 

více zde

Pronájem sálu Crystal

Jde o velmi klidný, světlý sál je to největší  prostor ve studiu. Prostor  je nejvíc využíván pro semináře, skupiny a kurzy různého typu, meditace, rodinné konstelace, planetární konstelace, jógu, bubnování, koncerty,...

více zde

Pronájem místnosti Dream

Tato místnost je velmi klidná a světlá, situovaná do vnitrobloku. Je vybavena terapeutickým lehátkem a také stolkem s křesly pro osobní konzultace či jiné účely. Rozloha místnosti je 15m2. V případě trvalého pronájmu je možné si místnost upravit dle vlastního uvážení.

více zde

Pronájem místnosti Creative

Jde o velmi klidnou a světlou místnost, situovanou do vnitrobloku. Je vybavena terapeutickým lehátkem, stolem, židlemi a křeslem. Je vhodná pro osobní konzultace, také je využívána pro pro regresní terapii, masáže i pro malé skupiny. Tento prostor si můžete pronajmout na víkend, den, půlden či hodinu. Rozloha místnosti je 32m2.

více zde

Pronájem místnosti Light

Jde o velmi klidnou a světlou místnost, situovanou do vnitrobloku. Je vybavena stolkem a sedačkou a křeslem pro osobní konzultace. Využívá se nejen pro pro hypnózu, terapie smyslu ale i pro energetické měření a malé skupiny. Tento prostor si můžete pronajmout na víkend, den, půlden či hodinu. Některé 

 

více zde

Pronájem místnosti Healing

Tato místnost  je velmi klidná, světlá a díky střešnímu oknu prozářená sluncem. Je vybavena stolkem s křeslem a sedačkou pro osobní konzultace či jiné účely a také terapeutickým masážním lehátkem.Je často lektory a...

více zde

Předsíňky jsou místa pro relaxaci a pohodu

Poskytujeme prostory v rámci spolupráce i pro uspořádání přednášek, seminářů, kurzů a individuálních konzultací. Cenik pronájmu Vám poskytneme při pohlidce Angel's Studia, pripadně na vyžádání e-mailem.

více zde

Položek celkem : 9

Novinky

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Creative

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube