11.01.2013

Systemické a rodinné konstelace Daniela Anna Andělová

Milí přátelé,
Vás všechny, kterým se otevřela Vaše témata a nebo cítíte, že Vás práce na sobě a příběhy konstelací obohacují
ve vašem poznání a pochopení si dovoluji pozvat na Systemické rodinné konstelace, které se konají

více zde

09.01.2013

Salsa a Latino pro ženy - pokročilé s Danielou Sejkorovou

Lekce jsou určeny pouze ženám a jejich cílem je, abyste se příjemně pobavily, odreagovaly se od starostí všedního dne, uvolnily se a propojily se více se svým tělem a rytmem.

více zde

07.01.2013

Tajemství, jak být ženou

Lilith Secrets je seminář pro uzavřenou skupinu. V semináři  pracujeme na vnitřní Ženě. Možnost pohlédnout na to, jak žít ženství , rozvíjet a užívat si ho. Dotknete se něčeho křehkého uvnitř, mnohé se o sobě dozvíte, popracujete na tom, jak být v ženské energii jak být ve spojenís Lilith a jak ji žít.

více zde

21.12.2012

Vánoční andělské setkání

Záměrem prožitkového setkání je navázat spojení s anděly a získat nadhled na svůj život.

•    Chcete prohloubit svou komunikaci s anděly?
•    Chcete komunikovat s archanděly a naslouchat jejich radám?
•    Chcete získat nadhled na svůj život a dozvědět se, na co se můžete těšit v roce 2013?

více zde

18.12.2012

Vánoční „čarovný čas“ v Angel´s Studiu

Setkáme se přátelé, příznivci i nově příchozí v milé atmosféře Angel´s Studia. Zklidníme mysl a pohovoříme při čaji a Vánočním punči. Je připravena výtvarná dílna s možností vyrobit si jmenovky na dárky, přáníčka nebo PF, takže Čarování s papírem v čase 17:00 – 18:30. Vás čeká krátká, ale magická vánoční meditace. Na závěr si můžete vytáhnout tarotovou nebo-li„osudovou“ kartu pro rok 2013.

více zde

14.12.2012

Systemické a rodinné konstelace Daniela Anna Andělová

Vás všechny, kterým se otevřela Vaše témata a nebo cítíte, že Vás práce na sobě a příběhy konstelací obohacují  ve vašem poznání a pochopení si dovoluji pozvat na Systemické rodinné konstelace, které se konají

více zde

13.12.2012

Salsa, Casino Rueda a Bachata - středně pokročilí s Danielou a Martinem

Na párových lekcích se zaměřujeme především na techniku vedení a následování, jednoduchých a vícenásobných otoček, na držení těla během tance a učíme zprvu jednoduché prvky, které posléze skládáme do náročnějších sestav.

více zde

13.12.2012

Doteky těla a duše pro ženy - Žena bohyně

Máte pocit, že během každodenních starostí ztrácíte sama sebe? chybí Vám  pohyb, pohlazení, sdílení? Udělejte si čas na zastavení a naslouchání vlastním potřebám. Ve skupině žen je to jednodušší a bezpečné. Přidejte se ke společným setkáním v Angel's Studiu pod křídly andělů.

více zde

11.12.2012

Vzestup

Témata kurzu: Osobní, rodinný, kolektivní a planetární vzestup. Souvislost mezi Zemí - lidmi – vědomím 5D. Společná práce v kruhu. Spojení s moudrostí starodávných národů
a vesmírných portálů na Zemi, hvězdami a planetami souvisejícími se Zemí.

více zde

09.12.2012

Rituál pro Zemi vede Sisari

Krásná příležitost věnovat svůj čas, energii, tanec, pozornost Zemi a všemu co pro nás Země znamená.

více zde

08.12.2012

Ho'oponopono, cesta k našemu nitru – Viktor Lelek

Srdečně vás zvu na jednodenní seminář o nalezení přístupu ke svému vnitřnímu zdroji. Každý z nás touží po poznání, kdo opravdu jsme a co si přejeme. Setkání se sebou samým muže být tím nejkrásnějším okamžikem v našem životě, řada z nás se na takové setkání těší a připravuje již řadu let. Někdy zcela nevědomě.

více zde

08.12.2012

Nohama na Zemi, Hlavou v Srdci

Záměrem tohoto kurzu je pomoci Vám osvobodit Vaše skryté síly, najít a prožít Vaše přirozené kvality a nakouknout do Vašich tajných komnat podvědomí, kde často leží ukryty ty největší dary.

více zde

03.12.2012

Tajemství, jak být ženou

Lilith Secrets je seminář pro uzavřenou skupinu. V semináři  pracujeme na vnitřní Ženě. Možnost pohlédnout na to, jak žít ženství , rozvíjet jej a užívat si ho. Dotknete se něčeho křehkého uvnitř, mnohé se o sobě dozvíte, popracujetena tom, jak být v ženské energii jak být ve spojení s Lilith a jak ji žít.

více zde

02.12.2012

Žít svůj sen

Jednodenní workshop, který vám pomuže proměnit vaše sny v realitu

více zde

30.11.2012

Systemické a rodinné konstelace Daniela Anna Andělová

Vás všechny, kterým se otevřela Vaše témata a nebo cítíte, že Vás práce na sobě a příběhy konstelací obohacují  ve vašem poznání a pochopení si dovoluji pozvat na Systemické rodinné konstelace, které se konají

více zde

Celkem v programu akcí : 1124 - na této straně - zobrazeno archivních : 1124 - skryto aktuálních : 18 - přejít na aktuální obsah »
 

Strana: 123 . . . 707172737475

Novinky

17.02.2020

Amorův šíp, knihu objednávejte na:

Řád jako základ milostného života:

Má toto pojetí ještě vůbec nějaké opodstatnění po sexuální revoluci šedesátých let minulého století? 

Wilfried Nelles je toho názoru, že je základem každé vazby mezi dospělými lidmi. Bez ochoty vytvářet vazbu neumožňuje vztah žádný růst - ani v dobrých, ani špatných časech.

17.09.2017

Pronájem - sdílení terapeutické místnosti Light

Nabízím k pronájmu a sdílení místnost pro  nového kolegu do našeno týmu Angel's Studia. Více info na mobil 608 212 728 Daniela

Rychlý kontakt

gsm

+420 608 212 728

e-mail

angels-studio@email.cz
angels-studio@seznam.cz

facebook youtube